Наші вчителі

/Files/images/2016-2017_nr/veresen/DSC09348.jpg

Барбой Галина Станіславівна - вчитель початкових класів (вища категорія, «старший вчитель»)

Барвінок Тамара Анатоліївна - вичтель-логопед (спеціаліст)

Бондаренко Алла Сергіївна – вчитель біології (І категорія)

Доносій Світлана Григорівна - вчитель початкових класів (категорія – вища, «старший вчитель»)

Ільніцька Людмила Миколаївна - вчитель початкових класів (вища категорія, «старший вчитель»)

Качур Валентина Григорівна – вчитель математики (вища категорія, «старший вчитель»)

Корощук Вікторія Федорівна – вчитель української мови та літератури (І категорія)

Лисенко Тетяна Вікторівна – вчитель музики (І категорія)

Луць Ганна Тимофіївна – вчитель фізики і математики (вища категорія, «старший вчитель»)

Маржан Сергій Васильович – вчитель фізичної культури (ІІ категорія)

Обрежа Наталія Леонідівна - вчитель початкових класів (вища категорія, «старший вчитель»)

Селецька Надія Миколаївна – вчитель логопед (вища категорія, «старший вчитель»)

Ситник Світлана Вікторівна – вчитель математики (ІІ категорія)

Сопільняк Руслана Іванівна – вчитель зарубіжної літератури (вища категорія, «старший вчитель»)

Стоянова Олена Олександрівна – вчитель початкових класів (вища категорія, «старший вчитель»)

Юзефович Людмила Миколаївна – вчитель історії і правознавства (ІІ категорія)

Якименко Віктор Володимирович – вчитель трудового навчання (І категорія)

Ярмарковська Інна Сергіївна - вчитель трудового навчання (спеціаліст)

Вихователі закладу

/Files/images/Безымянный.JPG

Бовкун Михайло Валерійович - вихователь (спеціаліст)

Богданюк Галина Володимирівна - вихователь (І категорія)

Вакуленко Наталія Миколаївна - вихователь (І категорія)

Демшевська Лариса Володимирівна - вихователь (спеціаліст)

Зінченко Світлана Володимирівна - вихователь ( вища категорія)

Кабаченко Любов Миколаївна - вихователь (І категорія)

Кухаренко Ірина Михайлівна - вихователь (І категорія)

Лисенко Олександра Петрівна - вихователь (вища категорія)

Меркоєва Лариса Петрівна - вихователь (І категорія)

Меркоєв Артем Анатолійович - соціальний педагог (спеціаліст)

Наливайко Світлана Анатоліївна - педагог-організатор (ІІ категорія)

Німчінов Денис Русланович - вихователь (спеціаліст)

Озерова Вікторія Сергіївна - вихователь (спеціаліст)

Піддубна Олена Миколаївна - керівник гуртка сучасного танцю

Помпа Олександр Карлович - керівник гуртка (спеціаліст)

Плотнікова Оксана Юріївна - вихователь (І категорія)

Сидорчук Світлана Анатоліївна - вихователь (І категорія)

Сопільняк Володимир Олександрович - вихователь (І категорія)

Тішевич Любов Григорівна - вихователь (І категорія)

Украдига Любов В'ячеславівна - вихователь (вища категорія)

Холодова Олена Сергіївна - вихователь (ІІ категорія)

Шевель Надія Михайлівна - вихователь (І категорія)

Шода Ірина Олександрівна - вихователь (І категорія)

Яковлєва Вікторія Сергіївна - вихователь ( І категорія)

Кiлькiсть переглядiв: 1205

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.